تعداد بازدید : 2720 - تاریخ خبر : 1396/03/06 - 02:19
ویژه برنامه شبکه قرآن و معارف سیما با نام بشارت 1451

 ویژه برنامه بشارت 1451 شبکه قرآن و معارف سیما به صورت زنده در 90 قسمت 120 دقیقه ای به تهیه کنندگی جناب آقای محمد قنبری  پیش بینی و تدارک دیده شده است هر روز از ساعت 17 الی 19 به روی آنتن می رود. این برنامه شامل 5 بخش است.

بخش های مختلف این برنامه شامل:

1. بخش روخوانی و روانخوانی که با شرکت متسابقین به صورت تماس تلفنی و در میان حضار در استودیو اتفاق می افتد. 2.در بخش حفظ از میان تماس گیرندگان با ستاد برگزاری و در زمینه حفظ دو سوره ملک و واقعه سوالاتی پرسیده می شود. 3. در بخش ترتیل و تلاوت ، حضار حاضر در استودیو به تلاوت آیاتی از قرآن کریم می پردازند.4. در بخش معارف نیز به ترجمه و تفسیر آیات این دو سوره پرداخته می شود.

5.بخش ارتباط با مراکز استانها و پخش مسابقه بین دو استان پیش بینی شده است که هر یک از استانها و مراکزصدا و سیما با تولید و پخش روزانه 60 دقیقه برنامه و اختصاص 30 دقیقه پایانی به مسابقه بین استانها و پخش در ویژه برنامه شبکه قرآن و معارف سیما  زمینه رقابت جدی و سالم قرآنی و معارفی را فراهم نمایند.

این برنامه که جنگ بزرگ رسانه­ای قرآنی است علاوه بر برگزاری یک مسایقه ملی قرآنی به معرفی خیل عظیم فعالان قرآنی و معارفی می پردازد. حضور چهره های برجسته قرآنی،  نخبه های قرآنی، چهره های مذهبی،  نوجوانان قاری ، چهره های معروف هنرمند، ورزشکار و علاقمند به فعالیت های قرآنی، چهره های سیاسی حافظ قرآن، اساتید برجسته قرآن و ..... می تواند به جذابیت این فعالیت ملی قرآنی بیفزاید.

امکان حضور 100  نفر در محل ساخت برنامه  از ویژگی های این دورهمی بزرگ قرآنی است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان